Portfolio

Sesje plenerowe

Reportaż z dnia ślubu

Opinie klientów

„Bardzo gorąco polecamy! Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na materiał zarówno z dnia ślubu, jak i pleneru i…warto było, oj warto! Kawał dobrej roboty, wzruszam się za każdym razem, gdy oglądam zdjęcia, filmy, dzięki Wam Marzenko i Tomku przeżywamy te same emocje, które towarzyszyły nam w tym wyjątkowym dniu 😊 róbcie nadal to co robicie, bo widać jaki mnóstwo serca i pasji wkładacie w Waszą pracę 😊 pozdrawiamy Was kochani, a wszystkim niezdecydowanym jeszcze raz polecamy, nie wahajcie się ani sekundy dłużej! 😊”

Daniela i Damian

Opinie klientów

„Od lat korzystam z Waszych usług i zawsze jestem zadowolona, zaskoczona i Waszym rozwojem, profesjonalizmem i to jak do każdej osobistości dostosowujecie swe pomysły.”

Renata i Szymon

Opinie klientów

„Bardzo Wam Dziękujemy za Piękny film, zdjęcia i niesamowitą fotoksiążkę . Dzięki Wam mamy pamiątkę na całe życie 🙂 Gorąco polecamy!”

Anna i Mateusz

Opinie klientów

„Za nami najpiękniejszy dzień w naszym życiu 🥰🥰 Chcielibyśmy podzielić się z Wami chociaż odrobiną wspomnień z tego cudownego dnia. Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy byli w tym dniu razem z nami. Wspierali swoim uśmiechem i dobrym słowem. To niesamowite mieć wokół siebie tylu wspaniałych ludzi, na których zawsze można liczyć! 😊 Dziękujemy również tym, którzy z różnych powodów nie mogli do nas dotrzeć – wiemy, że myślami byliście z nami! 🥰 Dziękujemy również wszystkim usługodawcom, którzy stawali na głowie, aby wszystko było idealne! Wszyscy jesteście cudowni i niesamowici.”

Adrianna i Mateusz

thin